Adresas: K. Donelaičio g. 11 (Centras), Kaunas

Susisiekime!  +370 686 57449

El. paštas: info@berneliusmukle.lt

 

Miesto centre, netoli M.Žilinsko galerijos ir šv. Arkangelo bažnyčios, K.Donelaičio gatvėje, užsukti vidun kviečia besišypsantis BERNELIŲ UŽEIGOS restorano personalas. Tęsiant etnografinę liniją, čia viskas alsuoja senąja dvasia: žibintai, pintinės, žvakidės, mediniai stalai ir kita širdžiai miela tautinė atributika. Neskubėkite, patogiai įsitaisykite ir leiskite sau pasimėgauti tuo, kuo mes taip didžiuojamės – išpuoselėta lietuviška virtuve su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kulinarinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų.

Mūsų valgiaraštyje rasite nemažai patrauklių pasiūlymų pusryčiams ir pietums, o užsukę čia vakarais galėsite pasimėgauti net tik gardžiais patiekalais, bet ir atsipalaiduoti smagiausiuose BERNELIŲ UŽEIGOS teminiuose vakarėliuose.

Kauno aukštųjų mokyklų bičiulystėje įsikūrusioje smuklėje ypač laukiamas akademinis jaunimas. Bent kartą savaitėje pamirškite bendrabučio virtuvėje keptas bulves ar makaronus su mėsos konservais ir paskanaukite mūsų šeimininkių su meile ruoštų patiekalų, kurie tokie pat skanūs kaip pas mamą.

Planuojate surengti pokylį? Su malonumu padarysime tai už Jus. Sutalpinsime iki dviejų šimtų žmonių, visus sočiai pavalgydinsime ir tikrai neleisime nuobodžiauti.

Smalsu sužinoti maisto, kuris keliauja į Jūsų lėkštes, istoriją? Žingeidumui patenkinti esame Jums paruošę įvairiausių edukacinių programų. Jų metu daugiau sužinosite apie valgių ruošimo papročius, kultūrą ir gaminimo technologijas. Tai nereali programa tiek vaikams, tiek suaugusiems, o užsienio svečiams puiki proga susipažinti su nacionaline Lietuvos virtuve.

 

Darbo laikas:

Pirmadienis   11.00-22.00
Antradienis   11.00-22.00
Trečiadienis   11.00-22.00
Ketvirtadienis   11.00-22.00
Penktadienis   11.00-23.00
Šeštadienis   11.00-23.00
Sekmadienis   11.00-22.00