Pasikliaukite mumis

Kiekvienas geriausiai išmano savo amatą. Juk atsidūręs operacinėje batsiuvys, vargu, ar teisingai panaudotų skalpelį, chirurgas gi kasytų pakaušį žvelgdamas į medinę, avalynės lopytojo dėžutę su įrankiais. Tą patį galima pasakyti ir apie virtuvę – jei stinga įgūdžių, net elementariausių bulvinių blynų kepimas gali virsti didžiausiu iššūkiu. O jei kalba sukasi apie šventinius pietus ne dviem ir net ne keturiems asmenims, bet kelioms dešimtims ar šimtams? Išbandyti laiko, galime drąsiai teigti, kad mes šios srities profesionalai.

Didelis erdvių pasirinkimas

Jūsų šventei galime pasiūlyti įvairias menes, kurios tiks ir jaukiems artimiausių šeimos narių pasisėdėjimui, ir dideliam giminės suvažiavimui. Jūsų patogumui surengsime uždarą vakarą, tad pašalinės akys nebevarstys įkyriais žvilgsniais. Švenčiant restoranuose „BERNELIŲ UŽEIGA”, pokylių menės Jums nieko nekainuos – tereikia užsisakyti vaišes ir gėrimus iš mūsų siūlomo asortimento. Jis – išties turtingas: šalti ir karšti patiekalai, užkandžiai, salotos, desertai ir žinoma tai, kas sava ir taip arti širdies – tradicinė lietuviška virtuvė. Pasiklydote patiekalų gausoje? Reikia patarimo? Mielai pagelbėsime ir pagal Jūsų galimybes pasiūlysime vaišes šventiniam stalui.

Malonus aptarnavimas

Svarbu ne tik maistas, svarbu kas ir kaip jį patiekia. „BERNELIŲ UŽEIGOS” padavėjai suteiks išskirtinį aptarnavimą, todėl Jums nereikės rūpintis tokia smulkmena, kaip tuščia stiklinė. Nespėjus prabilti apie pastarosios papildymą, prie Jūsų su ąsočiu giros maloniai šypsosis stalo „angelas sargas”. Na, o jei pasikviesite mus į savo šventę, prisitaikysime savo drabužius prie renginio aprangos kodo. Pasikartosime, mes – lankstūs.

Jūsų šventė bet kuriame pasaulio krašte!

Taurė vyno Raudondvario dvaro kieme. Kodėl gi ne? Jei išsirinkote sau svarbią vietą, mes nuo Jūsų pečių nuimsime bent dalį naštos. Būkite ramūs, šventiniu stalu ir jo gausa Jums tikrai nereikės rūpintis. Mūsų komandoje geriausi virėjai, padavėjai, o esant reikalui ir muzikantai. Galime paruošti ne tik įspūdingą vakarienę, bet ir šiltus pusryčius su lietuviška „kopūstiene” ar kibinais. Na, o jei vestuvių, krikštynų ar kitų svarbių švenčių planai dar tik užrašų knygelės puslapiuose, drąsiai kreipkitės į mus – pasiūlysime gražiausius Lietuvos dvarus, pilis ar sodybas, kuriose surengsime neužmirštamą puotą.