„Bernelių užeiga” nuo seno garsėja gardžiais patiekalais ir lankytojus traukia patraukliomis kainomis. Čia ruošiamos vaišės ne tik paprastiems miestelėnams, bet ir aukščiausio rango šalies ir užsienio pareigūnams. Atstovavome Lietuvą tarptautinėje parodoje EXPO 2015 Milane ir EXPO 2010 Kinijoje, esame laimėję konkursus rengti aukšto lygio priėmimus, protokolines vakarienes, vaišes. Aptarnaujame LR Teisingumo ministerijos, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, LR Žemės ūkio ministerijos, Kauno miesto savivaldybės darbuotojus ir svečius iš visos Lietuvos bei užsienio.

Išvažuojamieji banketai

Organizavome vaišes „Skandagra”, „Linava”, „Hansabanko”, „Kauno grūdų”, „Volfo Engelmann”, leidyklos „Šviesa”, „DojusAgro” ir daugelio kitų įmonių darbuotojams ir klientams. Mums buvo suteikta garbė pristatyti Lietuvą ir surengti vaišes Rudens lygiadienio šventėje, kuri vyko LR nuolatinėje atstovybėje Briuselyje.

banketai kliento patalpose

Pasikliaudami restoranų „Bernelių užeiga” kolektyvo patirtimi ir išradingumu galime surengti smagią ir įsimintiną šventę ar pokylį Jūsų šeimai, draugams ar įmonės darbuotojams. Jūsų pageidavimu „Bernelių užeiga” suorganizuos vestuvių pokylį, jubiliejų, vardynas, krikštynas, įmonėms – jubiliejines šventes, furšetus, banketus, kavos pertraukėles ir kt.:

Išvažiuojamieji banketai visoje Lietuvoje
  • Atvyksime į Jūsų gimtąjį miestelį, mėgstamą sodybą ar prie jūros… su palapinėmis, karietomis ir visa svita – virėjais, padavėjais, muzikantais ir t. t.
  • Valgiaraštį sudarysime, atsižvelgdami į renginio temą ir Jūsų piniginės storį. Siūlome platų lietuviškų tradicinių, europietiškų ir kitų pasaulio kraštų patiekalų asortimentą.
  • Surengsime netikėčiausią pramoginę programą, sukursime originalų šventės scenarijų, pakviesime įvairaus stiliaus muzikantų, dainininkų, vakaro vedėjų.
  • Pasiūlysime Jūsų šventei tinkamą vietą – pokylių salę, sodybą, pilį, dvarą ar gražų gamtos kampelį.
  • Mūsų devizas: gausus lietuviškas vaišių stalas – šventės pagrindas ir sėkmės garantija.

Jūsų pageidavimų laukiame tel. 8 615 26 812,
el. p. info@berneliuuzeiga.lt.

Tikimės malonaus ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo.