Adresas: 10A Park Road, PE1 2TD, Peterborough

 

BERNELIŲ UŽEIGA – PETERBOROUGH tai – antrasis mūsų tinklo restoranas Jungtinėje Karalystėje, duris atvėręs 2016 metų sausio 16 d. Nuo šiol ir šiame mieste įsikūrusius vietinius lietuvius (ir ne tik juos) kviečiame pasivaišinti tradiciniais lietuviškais patiekalais, smagiai pramogauti organizuojamuose renginiuose. Taip pat laukiame šeimų su vaikais, specialiai jiems įrengta jauki žaidimų erdvė.

Šiame, kaip ir kituose BERNELIŲ UŽEIGOSE restoranuose savo lankytojams esame paruošę tai, kas geriausia – išpuoselėtą lietuvišką virtuvę su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kulinarinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų: įvairių užkandžių, šaltų ir karštų patiekalų, desertų.

Penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta gyvos muzikos vakarai, o jų metu nuo kėdžių susirinkusiuosius kelia geriausi lietuviški šlageriai. Nors restoranas veikia dar visai neseniai, lietuviai šią vietą įsimylėjo.

Tiesa, vis dažniau duris varsto ir svečių šalių lankytojai, kuriuos iš lūpų į lūpas pasiekia tik geriausi atsiliepimai apie Lietuvos virtuvę, jaukumu ir šiluma alsuojančias restorano sienas.