Adresas: 485 High Road, E11 4PG, Leytonston, London

 

„BERNELIŲ UŽEIGA – SHEPHERD’S INN” tai jau aštuntasis tinklo šeimos narys, o taip pat pirmas restoranas užsienyje, duris atvėręs 2012 metų sausio 15 d., lietuvių pamėgtame Leytonstone rajone, rytinėje Londono dalyje. Ne veltui čia gyvenantys lietuviai juokauja: „Visur gerai, bet namie – geriausia, visos pasaulio virtuvės patrauklios, bet sava – skaniausia. Arba kai labai norisi mamos virtų barščių, o šaldytuve tik pusfabrikačiai, mes keliaujame pas Bernelius.”

Šiame, kaip ir kituose „BERNELIŲ UŽEIGOSE” restoranuose savo lankytojams esame paruošę tai, kas geriausia – išpuoselėtą lietuvišką virtuvę su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kulinarinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų: įvairių užkandžių, šaltų ir karštų patiekalų, desertų.

Penktadieniais ir šeštadieniais čia vyksta gyvos muzikos vakarai, o jų metu nuo kėdžių susirinkusiuosius kelia geriausi lietuviški šlageriai. Nors restoranas veikia dar visai neseniai, lietuviai šią vietą įsimylėjo.

Tiesa, vis dažniau duris varsto ir svečių šalių lankytojai, kuriuos iš lūpų į lūpas pasiekia tik geriausi atsiliepimai apie Lietuvos virtuvę, jaukumu ir šiluma alsuojančias restorano sienas.