Adresas: Gedimino pr. 19/J. Levelio g 6, Vilnius

El. paštas.: vilnius@berneliuuzeiga.lt

Susisiekime!  +370 663 60232

 

Laikrodžiui mušant 11 val. ryto, duris atveria kone pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusi BERNELIŲ UŽEIGA, o apsukriosios šeimininkės raitoja rankoves, kad visi, kurie namus paliko paskubomis ir tuščiais pilvais, nuo restorano stalų pakiltų pasiryžę nuversti kalnus.

Gal puodelį juodos kavos? Jei taip,  būtinai pasimėgaukite ir mūsų desertais, kurie tiesiog tirpsta burnoje. Antai, smetoniškas medaus tortas, šiltas varškės pyragas su kaušeliu vanilinių ledų ir begalė kitų skanėstų, kurie pakirs kojas visiems smaližiams.

Skubantiems – iki 14 val. veikianti, greitoji dienos pietų linija su gausiu patiekalų asortimentu, kuris atnaujinamas kiekvieną dieną. Turintiems daugiau laiko siūlome pasimėgauti išpuoselėta lietuviška virtuve su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kultūrinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų, kurie vilioja ne tik vilniečius, bet ir skaniam maistui neabejingus sostinės svečius.

Šalia Operos ir baleto teatro įsikūrusioje užeigoje kviečiame ne tik skaniai papietauti, bet ir puikiai praleisti laiką čia rengiamuose gyvos muzikos vakarėliuose. Restorano erdvės – idealiausia vieta kartu su bičiuliai paminėti gimtadienį ar kitą svarbią progą. Juolab, kad esame pasiruošę pildyti net pačius didžiausius Jūsų įnorius. Pageidaujate atlikėjo? Bus. norite ypatingo gurmaniško vaišių stalo? Mes Jus nustebinsime!

Mažųjų gimtadieniams – ypatingas dėmesys. Kodėl gi šventės nepaversti jaunųjų mokslininkų laboratorija ar cirko arena? Vaikų įspūdžius užtvirtins specialiai jiems paruoštas valgiaraštis.

Tai dar ne viskas. Edukacinėmis programomis norime papasakoti maisto, kuris keliauja į Jūsų lėkštes, istoriją. Tai įsimintina programa tiek vaikams, tiek suaugusiems, o užsienio svečiams puiki proga iš arčiau susipažinti su nacionaline Lietuvos virtuve.

Darbo laikas:

Pirmadienis   11.00-23.00
Antradienis   11.00-23.00
Trečiadienis   11.00-23.00
Ketvirtadienis   11.00-23.00
Penktadienis   11.00-00.00
Šeštadienis   11.00-00.00
Ssekmadienis   11.00-22.00