Autentiškos linksmybės ir neišdildomi įspūdžiai iš Lietuvos!

Restoranų tinklas „Bernelių užeiga“ nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka. Šiuo metu veikia  šiam tinklui, besirūpinančiam etnokultūros puoselėjimu ir saugojimu, priklausantys restoranai.

Tai lyg iššūkis šiuolaikiniam gyvenimui, į užmarštį stumiančiam lietuvių liaudies tradicijas. „Bernelių užeigos“ tinklo restoranai ir smuklės svečius iš Lietuvos ir užsienio pasitinka tikra senoviška „Baravykienė“, kmynais ir ajerais kvepiančia kaimiška duona, kitais pagal senovinius receptus pagamintais patiekalais ir užkandžiais.

Kol prie linine staltiese uždengto medinio stalo lauksite savo užsakymo, akis galėsite paganyti į originalų interjerą, puošybos detales ir buities rakandus. Jei pageidausit, tautiniais rūbais vilkinčios padavėjos įvarvins „velnio lašelių“ ar pavaišins tikra ruginuke…

Iš nūdienos sugrįžti keliais dešimtmečiais ar šimtmečiais atgal padės etnografiniai šokiai, muzika, žaidimai. Ar įsisukti į linksmybes kartu su jais, ar iš šalies stebėti kaip pramogavo mūsų proseneliai – priklausantys tik nuo Jūsų nuotaikos.

„Bernelių užeiga“ yra vienintelis restoranas Lietuvoje, kuriame galite paragauti net 43 tautinio paveldo patiekalus.

Pažymėti patiekalai yra pagaminti rankomis, iš vietinių žaliavų, pagal receptus, bei technologijas išsaugotas daugiau nei 100 metų.Viena iš restoranų tinklo „Bernelių užeiga“  veiklos krypčių – tautinio kulinarinio paveldo pristatymas ir atstovavimas Pasaulyje. Kartu su atsakingomis valstybinėmis ir vyriausybinėmis institucijomis  dalyvaujame parodose bei renginiuose visame Pasaulyje, ruošiame vaišes įvairiausio rango ir lygio svečių priėmimuose.  Tad išmanome ir pažįstame ne tik kasdienius, bet ir protokolinius reikalavimus vaišėms.