Adresas: Baltų pr. 81 (Šilainiai), Kaunas

Susisiekime! +370 612 82343

El. paštas: silainiai@berneliuuzeiga.lt

 

Šilainiuose įsikūrusi BERNELIŲ UŽEIGA – svetingiausias restoranas Kaune, pasiruošęs priimti iki penkių šimtų svečių vienu metu. Iš tolo praeiviams stogais mojantis pastatas mena didelę kaimo karčemą: medinė tvora, jaukus kiemas su suoleliais ir senoviniu vežimu jame. Čia pat ir vaikų žaidimo aikštelė, kuri šaltuoju metų laiku, kaip ir visas kiemas skęsta žybsinčių girliandų jūroje. Gal todėl neretai iš mažųjų svečių lūpų išsprūsta trumpas, bet labai nuoširdus įvertinimas: „čia – kaip pasakoje”.


Restorano interjeras ištikimas etnografinei stilistikai: mediniai stalai ir suolai, baltos, tarsi tik ką iš močiutės rankų, lininės staltiesės, senoviniai rakandai ir tų laikų puošmenos.
Išpuoselėta lietuviška virtuvė su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kulinarinio paveldo sertifikuotų patiekalų tai, dėl ko grįžta nuolatiniai lankytojai ir gundosi dar neišbandę. Sutikite, vargu ar rasite kitą vietą, kur Jums bus pasiūlyta paskanauti spanguolėmis gardintų juodos duonos blynų. Ne tik jaukia aplinka ir skaniais patiekalais Šilainių BERNELIŲ UŽEIGA vilioja miestelėnus ir Kauno svečius. Apsilankiusieji kone vienbalsiai tvirtina esą čia smagiausios linksmybės. Svečių patogumui pagrindinėje restorano salėje įrengta didelė scena, šokių aikštelė ir vaizdo projektorius su įspūdingos įstrižainės ekranu. Sporto aistruoliai, nepamirškite, mūsų sienos netramdo Jūsų emocijų, o už krepšinį sirgsime drauge. Ne mažiau nei didžiųjų, mums svarbūs ir mažiausių lankytojų poreikiai. Specialiai jiems esame paruošę atskirą vaikų žaidimų kambarį su vaišių sale, puikiai tinkančia švęsti gimtadienius. Ar kada pūtėte žvakutes ant torto kartu su Žmogumi-voru, Mike Pūkuotuku ar pasakų fėja? Pastarieji nersis iš kailio, kad Jūsų trečias, ketvirtas, o gal dešimtas gimtadienis būtų nepamirštamas. Mes gi pažadame, kad Jūsų gimtadienio tortas bus pats linksmiausias. Tėveliai, nesirūpinkite, kol mažieji neklaužados išdykaus, Jūs galėsite patogiai sėdėti prie stalelio ir stebėti vaikų linksmybes iš tolo.

 

Darbo laikas:

Pirmadienis   11.00-22.00
Antradienis   11.00-22.00
Trečiadienis   11.00-22.00
Ketvirtadienis   11.00-22.00
Penktadienis   11.00-01.00
Šeštadienis   11.00-01.00
Sekmadienis   11.00-22.00