Adresas: M.Valančiaus g. 9 (Senamiestis), Kaunas

Susisiekime! 8 614 05236

El. paštas: senamiestis@berneliuuzeiga.lt

 

 

Žmogaus balsu prabilusi, senoji M.Valančiaus gatvė daug papasakotų. Ko gero, pirmiausiai ji motų Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedros bazilikos link, kur skėčiais prekiaujanti besišypsanti moteris lesina balandžius. Vėliau bent akies kampeliu ragintų dirstelėti į „baltąją miesto gulbę” – Kauno Rotušę ir jos pašonėje meilės purslus taškantį fontaną ar tolumoje kyšantį Vytauto Didžiojo bažnyčios bokštą. Galiausiai, akmenimis grįstu keliu vėl susigrąžinus į savo platų glėbį, išalkusius ir ištroškusius pasodintų už gausaus lietuviško stalo, kur užlaikytų valandą kitą ar net ilgiau…

BERNELIŲ UŽEIGA – vienintelis XVIII amžiaus Kauno senamiestyje išlikęs architektūros paminklas, tad nieko nuostabaus, kad autentiška restorano aplinka svečius verčia pasijausti tarsi muziejuje: lininės staltiesės, mediniai stalai, moliniai indai, iš įvairių Lietuvos regionų surinkti rakandai ir ore sklandanti senųjų laikų dvasia, kurią apgaubia kiekvieną čia stabtelėjusį bent minutei.

Restorano valgiaraštyje – išpuoselėta lietuviška virtuvė su gausybe Tautinio paveldo produktų ir Kulinarinio paveldo fondo sertifikuotų patiekalų, kurie vilioja ne tik tautiečius, bet ir svečių šalių maisto mylėtojus. Kiekvieną dieną kviečiame Jus pasimėgauti energingais pusryčiais, sočiais pietumis ir lengvomis vakarienėmis. Įmonių darbuotojams ir jų svečiams esame paruošę verslo pietus. Be kita to, visuomet laukiame Jūsų BERNELIŲ UŽEIGOS teminiuose vakarėliuose. Čia pramogos, linksmybės ir į šokių sūkurį traukiantys gyvos muzikos ritmai.

Restorano erdvės itin talpios, tad jei planuojate pokylį – esame atviri Jums. Kauno senamiesčio BERNELIŲ UŽEIGOS 5 salės talpina tris šimtus svečių. Solidžiam renginiui atversime prabangios Burmistro menės duris. Šiltuoju metų laiku Jūsų laukiame „Bernelių kiemelyje” arba kviečiame užsukti į nuostabią terasą antrame restorano aukšte.

Smalsu sužinoti maisto kelią Jūsų lėkštės link? Žingeidumui patenkinti galime pasiūlyti įvairiausių edukacinių programų. Jų metu supažindinsime su šimtmečiais puoselėjama nacionaline virtuve, vaišių ruošimo papročiais ir kultūra, tradicinėmis valgio gaminimo technologijomis, skirtingų Lietuvos regionų specifika.

 

Darbo laikas:

Pirmadienis   11.00-22.00
Antradienis   11.00-22.00
Trečiadienis   11.00-22.00
Ketvirtadinis   11.00-22.00
Penktadienis   11.00-00.00
Šeštadienis   11.00-00.00
Sekmadienis   11.00-22.00