„Bernelių užeigos“ restoranai – Jūsų šventėms

Jūsų pasirinkimui restoranų salės ir menės Kaune bei Vilniuje. Salės skiriasi interjeru, atsiveriančiu vaizdu, dekoru.  Talpiname nuo 6 iki 300 žmonių. Jei kolektyvas itin didelis – siūlome visą „Bernelių užeigos“ restoraną. Švenčiant restoranuose „Bernelių užeiga“ pokylių salės – nemokamai! Meniu šventei tikrai įvairus ir įtinkantis visiems skoniams, tereikia užsisakyti!

 

 

Didelis šventinių patiekalų pasirinkimas

„Bernelių užeigoje“ šventėms – šventinis valgiaraštis. Patiekalus, valgymus ir gėrimus, padedame pasirinkti atsižvelgdami į Jūsų renginio temą ir piniginės storį. Be lietuviškų tradicinių patiekalų, siūlome platų asortimentą europietiškų ir kitų pasaulio kraštų patiekalų.

„Bernelių užeigos” šventinis valgiaraštis

 

Malonus aptarnavimas

Mus renkasi valstybės prezidentai ir ministrai. Esame aptarnavę ne vieną tarptautinį, protokolinį renginį. Be abejo sukomės ir įvairaus dydžio vestuvėse, krikštynose, bernvakariuose ir mergvakariuose, jubiliejuose.  Garantuojame, kad „Bernelių užeigos” padavėjai suteiks Jums išskirtinį aptarnavimą ir Jūs bei Jūsų svečiai jausis jaukiai ir patogiai. O  Jūs galėsite pasinerti į šventės sūkurį!

Padavėjų aprangą deriname prie pasirinktos šventės tematikos.

 

Jūsų šventė bet kuriame pasaulio krašte!

Nusprendėte šventę surengti pilyje, o gal tiesiog sode? Planuojate įmonės vakarėlį savo ofise? Kriepkitės į mus! Mes pasirūpinsime jūsų visais šventiniais rūpesčiais. Atvyksime su visa „svita“ – geriausiais padavėjais, virėjais ir net muzikantais. Galite paruošti ne tik iškilmingą vakarienę, šventinius pietus, karališką puotą ar oficialų pristatymą, bet ir tiesiog paprastus pusryčius su lietuviška „kopūstiene“ ar kibinais!

Jei turite klausimų – mielai pagelbėsime!

Kreipkitės: 

tel. nr. – 8 615 26 812 arba el. p. – info@berneliuuzeiga.lt.